Sahte evlilik isteyen beyler lütfen

Ece

Ece

Üye
Kadın
Sevdiğim bi adam var bir defa kaçtık evlenmek için olmadı kavuşamadık imkansız birlikte olmamız ailem istemiyor ve ben ailemle yaşamak istemiyorum çok acı çekiyorum onların yanından gitmem için tek şartları evlenmem sahte evlilik düşünen varsa lütfen ciddiye alıp yazsınlar olay sadece ailemle tanışıp isteme olacak sonra düğünsüz bi nikah sonrasında herkes kendi hayatına bakabilir ..

Boy
160
Kilo
65
Eğitim
lise
Meslek
serbest
A

Atesbora

Üye
Erkek
Sevdiğim bi adam var bir defa kaçtık evlenmek için olmadı kavuşamadık imkansız birlikte olmamız ailem istemiyor ve ben ailemle yaşamak istemiyorum çok acı çekiyorum onların yanından gitmem için tek şartları evlenmem sahte evlilik düşünen varsa lütfen ciddiye alıp yazsınlar olay sadece ailemle tanışıp isteme olacak sonra düğünsüz bi nikah sonrasında herkes kendi hayatına bakabilir ..
Merhaba bana ulaşabilirsiniz

B

biryalnızadam

Üye
Erkek
Düşüncelerimiz aynı olmasa da büyük ölçüde uyuşuyor, eğer duyurunuz hala güncelse görüşebiliriz.

atakan23

atakan23

Üye
Erkek
İsteklerimiz uyuyor gibi şartlarda anlaşabilirsek konuşalım ikimiz içinde uygun olan ölçüde ilerleyelim

Son düzenleme:
Ahmet eray

Ahmet eray

Üye
Erkek
İstanbul uygunsa yazabilirsin