Şehir farketmez anlaşmalı evlilik

Okunuyor :
Şehir farketmez anlaşmalı evlilik

Canzxc123

Canzxc123

Üye
Erkek
Biseksüel bir kadınım fakat giyim kuşam ve aile baskısının olmadığı bir hayat istiyorum. Şehir farketmiyor ailelere gerçek görünecek ama aile dışında çok mutlu ev arkadaşı olacağım bir beyle tanışmak istiyorum. Evlilik süreci ailelere son derece gerçek ve usulune uygun yasanmalı. Öğretmenim, instagram veya whatsapp uzerinden ciddi dusunenler ulassin lutfen.
Ciddiysen tanisalim

P

Passive

Üye
Erkek
Biseksüel bir kadınım fakat giyim kuşam ve aile baskısının olmadığı bir hayat istiyorum. Şehir farketmiyor ailelere gerçek görünecek ama aile dışında çok mutlu ev arkadaşı olacağım bir beyle tanışmak istiyorum. Evlilik süreci ailelere son derece gerçek ve usulune uygun yasanmalı. Öğretmenim, instagram veya whatsapp uzerinden ciddi dusunenler ulassin lutfen.
Pasif LGBT bireyim detayları konuşalım lütfen

M

Metinn93

Üye
Erkek
Merhaba hâlen düşünceniz devam ediyor mu? Sizinle tanışmak isterim.

C

Charismatik

Üye
Erkek
Merhaba arkadaşim aradigin adayi bulamadiysan seninle tanişmak isterin dogrusu

mike.locke

mike.locke

Üye
Lgbti
Merhaba konuşabiliriz, şahsen sizi oldukça iyi anlıyorum. Görüşmek üzere, iyi günler

A

Ahmet

Üye
Erkek
Aslında seninle bu hayatı dolu dolu geze geze yaşabiliRiz biliyorsun demi bilmiyorsan biL istedim :D
Tanışalım