• Dikkat: Bir yıldır ücretsiz olarak sürdürmeye çalıştığımız yayın hayatımıza son verme kararı aldık.. anlasmalievlilik.com alan adı satılıktır. (sıralama kaybı yaşamaması için site şimdilik açık kalacaktır) ilgilenen kişiler supermeydan(at)gmail.com mail adresi ile iletişime geçebilir
    HOŞÇAKALIN..!!!

Sevgilinizin hangi ev işlerinde size yardım etmesi mutlu eder?

• Başlatan ad@min
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 15
  • okunma 464

Okunuyor :
Sevgilinizin hangi ev işlerinde size yardım etmesi mutlu eder?

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Ev işleri belkide size basit gelen fakat bir o kadar zor olan bir şeydir.
Biz erkeklere her şey kolay görünebilir. Ama iş başa düşünce olaylar değişiyor.

Peki sevgiliniz veya evleneceğiniz eşinizin hangi ev işlerinde size yardım etmesi, sizi çok mutlu eder?

B

Burhan

Üye
Erkek
Her kadını mutlu eder eşi tarafindan sevdiği adam tarafindan, yardım edilmesi, şahsen ben severim, gerçekten ev işleri çok zor bir işin ucundan tutmak onları mutlu eder

ridvangokyildiz

ridvangokyildiz

Üye
Erkek
O kişilere göre çok değişiyor iki kişi çalışıyorsa daha fazla eşit sorumluluk oluyor genellikle ev işlerinde.

Mustafa4675

Mustafa4675

Üye
Erkek
ev işleri kadının işidir yemek yapacak bulaşık yıkayacak çamaşır yıkayacak ütü yapacak çocuk bakacak vs.listeyi uzatın istediğiniz kadar bizde bu işler kadının işidir bize göre kadın erkek eşit değildir kadın eksik yaratılmıştır ve erkek güçlü baskın karekter olarak yaratılmıştır ama bizde şöyle bir şey vardır yemek yetişmemiş olabilir hanımın işi vardır tuzlu olmuş olabilir denk getirememiştir itiraz edilmez ya yemeğe yardım edersin pişer oturup yersiz yada gerekiyorsa dışar dan söylersin çamaşır konusunda hanımın işi çıkmıştır yetişemez elimize yapışmaz atarız makineye ha deterjan fazla koyarız az koyarız yapacak bir şey yok bulaşık farklı bir durumdur elde yıkayan kalmadı ama elde yıkıyorsa oturup sohbet etmek olmadı durulamak lazımdır makine yıkıyorsa o arada ne var yani en kötü ihtimal benim gibi beceriksiz iseniz 3 ü 1 arada kahve yapar içeriz çocuk konusu ayrı bi dert kadın akşama kadar onlarla uğraşır durur eve gelince çocukları çagırırız hamın işine bak deriz o da az da olsa kafasını dinlesin ha bu arada kızarız çocuğu duvara çalarız yada öyle geçer içimizden :) ama sabır deriz sonuçta evimize eş hayatımıza ortak alıyoruz köle almıyoruz o hanımdır o eştir o candır canan dır evin içişleri bakanı yeri gelirse genelkurmay başkanıdır söz sahibi olmalıdır sözü dinlenmelidir vardır bir bildiği denmelidir peygamber efendimiz bile ev işlerinde eşlerine yardım etmişken biz nasıl etmeyiz sünnettir velhası kelam kadın evimizin gülü gönül bahçemizin nadide çiçeği başımızın tacıdır bizde böyle

M

maaasal

Üye
Kadın
Allah cehennemiyle ıslah etsin diye dua ediyorum. bu dünyada yapacak bişey yok