Sevgilinizin hangi ev işlerinde size yardım etmesi mutlu eder?

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Konu başlığı...
Sevgilinizin hangi ev işlerinde size yardım etmesi mutlu eder?
sevgiliniz var ve Allah cehennemiyle ıslah etsin diyorsunuz? siz.
Cehenneme göndereceğinize bırakın adamı sevmeyi... çünkü kötü seviyorsunuz:)))

Eylem

Eylem

Üye
Gold
Kadın
Bedduaya bak sevgi bu değil her ne olursa olsun güzel anılarda olmuştur bunun hatrına asla beddua etmedim etmemde kendini küçültüyorsun bedduayla döner seni bulur

M

maaasal

Üye
Kadın
kendi sevgilime söylemedim o sözü...kötü zihniyetin sözlere döküldüğünü gördüm
o zihniyete söyledim.Yani konu basligina yorumum degildi koju basligina yapilan bir yoruma karşı yorumumdu.
Bu arada admin sizin fikrinize uygun olmayan görüşlere karşı fazla tepkilisiniz. birakin adami sevmeyi falan nasıl yorumlar onlar öyle. bu dünyada her görüşten insan var. ve çoğu genel geçer kurallara uyum sağlayamadıkları için bu siteye üyeler. cinsel tercihi baska olup ailesinden etrfaindan saklayanlar, paraya ihtiyaç duyanlar,hamile olup dogurmadan ele güne karşı baba arayanlar....ne demek bu normale aykırı tercihleri ve düşünceleri olan insanlar burda toplaniyor demek ki. benim düşüncem de normale aykırı evet. her hoşunuza gitmediginde tersleyecekseniz bence bana bırakın sevmeyi diyeceginize siz bu siteyi bırakın. Vel hasil burda anlaşılmayı yadirganmamayı umuyoruz.

Eylem

Eylem

Üye
Gold
Kadın
maaasal sakin ol bi yerde haklısın ama o yorumu neye göre yaptın tercihler hamile kalanlar herkesin sebebi farklı mecbur olduğumuz için burdayız malesef ama anlaşılamıyoruz dediğin gibi yada güvenemiyoruz kendilerini akıllı sanıyolar

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
maaasal ben aslında 'ıslah etsin ' derken siz gerilmiştiniz ortamı yumuşatmak için yorum yazdım ve yorumun sonunada emoji olarak gülücük koydum... sanırım bu günlerde hep yanlış anlaşılıyorum:(

M

maaasal

Üye
Kadın
Admin ve Eylem hanım. geç olsun güç olmasın. anlayışınıza ve emojilere teşekkürler. ben de olan bir sevgili için yazmadığımı neyi kastettigimi belirtmeliydim sanırım ki, kadin eksik yaratılmıştır cümlesini okuyunca şarteller öyle bir atti ki düşünebilene askolsun.
Aynen biz kadınlar gibi ölümlü olduğunu her gün acıktığını, yorulduğunu, uyudugunu, 46 kromozomdan ibaret varoluşunu unutup düz mantık doğdum ya üstünüm dercesine konuşan zihniyete çemkiririm :)
hayat angaryasiyla ,lüksüyle, yazı ve kışıyla paylaştıkça güzel ve anlamlı. sevgilim oldugunda bir işin ucundan tutmasını değil, hayatı omuz omuza taşımasını isterim ki bize zaman kalsın
ilgi heyecan canlı kalsın sevgi iletişim bitmesin.