Sevgilinizin sizi aldattığını bilseniz o ilişkiyi sürdürür müsünüz?

• Başlatan ad@min
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 20
  • okunma 1K

Okunuyor :
Sevgilinizin sizi aldattığını bilseniz o ilişkiyi sürdürür müsünüz?

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
admin sana da cevap yazayım. aldatan insan karşıdakinin önemsiz hissetmesine yol açmıştır. o kişinin bünyesine göre önemsiz hissedecegi karşılık neyse buna intikam denir. neden sorguluyorsunuz bu arada anlamış degilim. beni aldatan adami aldatma ihtimalim mi rahatsız ediyor.
sende onu aldatınca ondan ne farkın kalıyor?
sevgiye saygım var ama intikam almak için sevmediğim biriyle birlikte olmam:))

M

maaasal

Üye
Kadın
kalmasın farkım...kimin ne dediği umrumda degil
ben bana bir tokat atilinca öbür yanağını dönenlerden değilim. herkes yaptiginin karşılığını alır. gururuma saldıran gururundan canıma kasteden canından olur.zekâmı hafife alan zekasindan vurulur.
bir çok insan sevmeden beraber oluyo
dile getirilmiyor olması insanların aldatmadığı anlamina gelmiyo. sabaha kadar pavyonda sabahlayanlar ihanet edenler erkeklerin yaklaşık %80-85 iyken yani nüfusun hemen hemen yarisiyken ondan farkin kalmiyo dediğiniz olay nedir yani. nüfusun yarısı gibi oluyorum.
hangi felsefi ekolden destek alinirsa alinsin kadından saygı bekleyen saygı gösterecek sadakat bekleyen sadık olacak o kadar basit. yoksa dobra dobra soylenmese de toplumdaki son yillardaki değişim hepinizin göreceği kadar net...

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
kalmasın farkım...kimin ne dediği umrumda degil
ben bana bir tokat atilinca öbür yanağını dönenlerden değilim. herkes yaptiginin karşılığını alır. gururuma saldıran gururundan canıma kasteden canından olur.zekâmı hafife alan zekasindan vurulur.
bir çok insan sevmeden beraber oluyo
dile getirilmiyor olması insanların aldatmadığı anlamina gelmiyo. sabaha kadar pavyonda sabahlayanlar ihanet edenler erkeklerin yaklaşık %80-85 iyken yani nüfusun hemen hemen yarisiyken ondan farkin kalmiyo dediğiniz olay nedir yani. nüfusun yarısı gibi oluyorum.
hangi felsefi ekolden destek alinirsa alinsin kadından saygı bekleyen saygı gösterecek sadakat bekleyen sadık olacak o kadar basit. yoksa dobra dobra soylenmese de toplumdaki son yillardaki değişim hepinizin göreceği kadar net...
sen doğru sitedesin ..:D. anlaşmalı evlen yoksa bu çeneyle zor koca bulursun :):):):):)

M

maaasal

Üye
Kadın
bilirim sevmezsiniz konuşmamızı.an itibariyle yöneticisi saygısız olan siteden ayrılıyorum

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
bilirim sevmezsiniz konuşmamızı.an itibariyle yöneticisi saygısız olan siteden ayrılıyorum
espiriydi yukarıda yazdıklarım... sizinde öyle algılayacağınızı düşünmüştüm ciddiye aldığınızı görünce üzüldüm şimdiii:(
çok alınganmışşsın...

M

maaasal

Üye
Kadın
oldukça çok kullanılan saçma bir yorum. zeka kırıntısını güçlü duruşu kimse sevmiyor biliyorum
sozlesmenizi okudum. hesap silmek mumkun değil sadece ben diyerek pasif hale getirebiliyormuşuz. pasif hale getirdim.
sizin escinseli hamileyi tayin icin evleneni para karşılıgi evleneni herkesi esit tutup yadirgamadiginiz algisiyla kurdugunuz sitede beni yadirgamaniz yakışmadı.
gerçek evlilik istemedigimden emin olabilirsiniz ben de erkeklerin cakma sehzadeligine katlanamiyorum. anlaşmalı arayışım da bitmiştir.

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
sizin escinseli hamileyi tayin icin evleneni para karşılıgi evleneni herkesi esit tutup yadirgamadiginiz algisiyla kurdugunuz sitede beni yadirgamaniz yakışmadı.
Yukarıda yazdıklarını yani herkesi eşit tutan biri seni yadırgamışmıdır bir düşün istersen..Bazen bir kıvılcım gerekir hareketlenmek için (maşallah herkes dilsiz bu sitede)
gerçek evlilik istemedigimden emin olabilirsiniz ben de erkeklerin cakma sehzadeligine katlanamiyorum. anlaşmalı arayışım da bitmiştir.
erkeklerin çakma şehzadeliği kadınların çakma prensesliği kadar işte:))

ridvangokyildiz

ridvangokyildiz

Üye
Erkek
Önce pusuya yatarım sonra rezil edip bitiririm ilişkiyi yoksa içim rahat etmez :LOL: