Sevgilinizin sizi aldattığını bilseniz o ilişkiyi sürdürür müsünüz?

• Başlatan ad@min
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 24
  • okunma 1K

Okunuyor :
Sevgilinizin sizi aldattığını bilseniz o ilişkiyi sürdürür müsünüz?

D

Damla069133

Ziyaretçi
Ben yakaladım ve dayak yedim işten çıkarıldı gene yanında oldum yardım ettim baktım akıllanmamış yol verdim

Mustafa4675

Mustafa4675

Üye
Erkek
şimdi burası çok önemli :) aldatma denilince aklımıza ne geliyor nasıl bir şey aldatma olur kendimce cevap vereyim bana göre aldatma farklı olabilir bol çeşitli mesela yalan bence aldatmadır çünkü yalan varsa bir ilişkide o ilişki olmaz iki taraf da son derece dürüst olmalı ve açık sözlü olmalı bilinmesi gerekenler neyse tamamı söylenmeli ilerde ortaya çıkınca sorun teşkil etmemeli bir diğer aldatma ise kendim adıma ben sevdiğimi gözüm ile bile aldatmak istemem yapmam ondan da beklerim göz ile aldatmak tabirini açayım hani bazı tipler vardır gözüyle soyup resmen göz tecavüzü yapar o tarz diyorum dikkatli bakmak veya tekrar tekrar bakmak diyelim diğer yöntem cinsel olarak ki asla kabul edilir bir şey değildir ha yazdıklarımın hepsi benim adıma kabul edilir değil sevgilim eşim adına her ne derseniz deyin eski sevgilisi yada eşi adını siz koyun instagram dan bile takip etse ben aldatma sayarım ha aynısını ben yaparsam da aldatmış olurum tek taraflı değil yani bana göre aldatmanın çeşitleri ve cinsellik dışında yöntemleri vardır farklı yöntemler ile de aldatmış oluruz bu neden ile ilişki başlatacaksak açık net olmalıyız sonradan çıkacak can sıkacak şeyler önceden bilinmeli ve ilerisi için temiz sayfa açılıp devam edilmeli o yaptı bende ona yapayım olmaz o yada sen kim yapmışsa kaybetmiş olur ve the end demektir ve küçük bir ayrıntı sayın hem cinslerim eşinizi sevgilinizi aldatmayın varsa eşiniz sevgiliniz buralarda gezerek ona ihanet ediyor ve aldatıyorsunuz lütfen değer bilin ve değer verin olabilir sevmemiş sinizdir veya sevmiyorsunuzdur ama bu sizin sorununuz o bunu hak etmiyor hayatınızdaki kadın sanıyorki bu HIYAR beni seviyor kadın sizin HIYAR olduğunuzu bile bile sizden vişne suyu çıkartmaya çalışıyor (ki bu imkansız)siz ise onun çiçek olduğunu gördüğünüz halde başka çiçek peşinde koşuyorsunuz