Sevgiliye hediye önerileri

Okunuyor :
Sevgiliye hediye önerileri

Foto (beğeni)

Sevgilinize Hediye alırken fikire mi ihtiyacınız var İnceleyin belkide aradığın Hediye Burada Olabilir!

Sevgiliye En Güzel Hediyeler
Sevgiliye hediye alırken, öncelikle onu ne denli iyi tanıdığınızı ölçüp biçmeniz gerekir; nelerden hoşlanır, en çok neleri yapmaktan keyif alır gibi detayları iyice düşünerek hediye önerilerini değerlendirmeniz gerekir. Hangi özel gün için hediye araştırması yapacağınız da oldukça önemli bir detay.

İşte sevgiliniz için birbirinden ilginç, anlamlı ve de ekonomik alternatif hediye önerileri:

Ekli dosyalar

ad@min
Minyatür Aşk Bahçesi
Romantik Çiftler için Aşkınızı resmetmenin en güzel yollarından biri… Aşk bahçenizin uzun süre dayanabilmesi için tek dikkat etmeniz gereken şey, günde 1-2 saat temiz hava alması ve güneş gören yerlerde olmaması.
ask-bahcesi.jpg

ad@min
Fotoğraf baskılı tişörtler
Sevginizi, aşkınızı, sevgilinize ifade etmeyi esprili ve romantik bir şekilde yapmak isteyenlerin tercih edebileceği fotoğraf baskılı tişörtler..
baskili-tisart.jpg

ad@min
Kişiye Özel Yastık
Size aşkların en güzelini yaşatan, en güzel hayalleri kurmanıza sebep olan sevgilinize, anlamlı, şık ve güzel bir hediye vermek istiyorsanız, üzerine 3 fotoğrafınızı taşıyabileceğiniz ve isminize özel olarak hazırlanacak Kişiye Özel Yastık yaptırabilirsiniz..
yastik.jpg

ad@min
Kalpli Kolye
Sevgilinize İsminin yazıldığı çok romantik bir hediye olan Özel Kalpli Kolye Biricik kız arkadaşınıza aşkınızı en sağlam hali ile hissettirecek ve her an kalbinizde olduğunu tekrar tekrar Ona hatırlatacaktır..
kolye.jpg

ad@min
Anı kitabı
80'lerin 90'ların unutulmaz fotoğraf albümlerine benzer fakat daha modern ve daha şık bir anı kitabı hazırlayabilir anılarınızı ve sevdiğinizle geçirdiğiniz güzel günleri kitaba yapıştırıp hikayenizi dilediğiniz gibi anlatabilirsiniz.
ani-kitabi.jpg

ad@min
Seyahat Bileti
Sevgilinizle farklı bir şehirde geçireceğiniz bir hafta sonu planlayarak unutulmaz bir hediye verebilirsiniz. Ancak bunun için birkaç ay öncesinde hazırlıklara başlamanız yararınıza olacaktır.
seyahat-bileti.jpg

Eylem
Kolye almıştı ama kullanmıyorum bana en güzel hediye koliyle nescafe günde 10 tane içiyorum zaten kolay kanmam napcam kolyeyi falan 😂😂