Türkiye'nin en güvenli huzurlu şehri hangisi?

Kanvegul

Kanvegul

Üye
Erkek
Mutluluğu insan kendi kendine yaratamaz zaten mutlak mutluluk diye bir şey de yoktur.İnsanların doğasında çevresinde oluşan eylem ve durumlara karşı tepki vermek vardır bu tepkimeler bazen mutluluk bazen hüzün bazen sinirlenme durumudur.Çevrenize ya da kendinize baktığınızda göreceksiniz ki hissetmiş olduğunuz duyguların hepsi dış etkenlerle bağlantılıdır.
Aynı şeyi konuşuyoruz mutluysan heryerde mutlusundur o mutluluğu getiren cevrendekilerdir yani şehir degildir

Mercann

Mercann

Üye
Kadın
Ankara ☺️

dm hakkımı doldurmak için yazıyorum ☺️

Yok Ankara değil vazgeçtim Kahramanmaraş ☺️

Dm olayından düştüm ne oluyor ya

Tamam son kararımı veriyorum araştırmalara göre sanırım Sinopmuş ☺️

Admin de aynısını düşünmüş Sinop evet

Gentleman

Gentleman

Üye
Erkek
Huzur kelimesi her kişi kişi farklı anlamlar barındırıyor, bazı arkadaşlarımız da belki soruyu tam benimsememiş olabilir. Huzur denilince; sözlük anlamı her ne kadar rahatlık anlamına gelse de bende uyandırdığı his, sukunet ve konfor! Büyükşehirler kesinlikle huzurlu olamaz. Trafik, kalabalık, hava kirliliği, suç oranları vs. Ülkemizde huzurlu sayılabilecek yerler ancak köylerimiz olabilir. Biraz daha nokta atışı yap, o ne öyle derseniz Bodrum kasabaları diyebilirim. Sessiz, konforlu, suç oranı düşük, insanların birbirine saygı duyduğu, genelde kalbur üstü kitlenin yaşadığı, doyulası güzelliğiyle cezbeden doğal bir manzara.. Hayalini kurarken bile elimde bir içki kadehi ve ancak filmlerden bildiğim ropdöşambırla denizi izliyorum.. :)