Yakışıklı ve zengin erkekler

az empati yapalım zengin ve yakışıklı ise burada ne işi olabilir ? kadın peşinde desek etrafında yeteri kadar vardır taşıyıcı anne arıyor desek oda etrafında vardır yani illaki bulur farklı heyecan arıyor desek burası çok da aksiyonlu değil ki benim gördüğüm burada kadınlar erkek düşürmeye erkekler kadın düşürmeye giriyor gibi bir durum var mesela kadın yazıyor bulunduğum yerde varsa diye anında ilana tüm türkiye den mesaj geliyor özeline bak diye :) erkek ilan açıyor para veririm yok efendim maddi yardım vs adı altında ki gördüğüm sitenin bazı müdavimleri var ki yerli yersiz her konuya atlıyorlar teknik olarak az sayıda sitenin adına yakışır ilan veya ihtiyaç sahibi var gerisi farklı amaç veya emelleri peşinde koşuyor konuya dönersek erkek aldatacaksa senin paran olsa da aldatır kendi parası olsa da aldatır senin paran ile yaşamayı kabul eden erkek çıkabilir aramızda kadın parası yemeyi düşünen omurgasızlar çıkabilir ama şahsen ben eşim olacak kadının çalışmasına karşıyım evinde otursun çalışma işini bana bıraksın yanlış anlaşılmasın kadının çalışmasına karşı değilim eşim olacak olanın çalışmasına karşıyım sonuç olarak senin aradığın burada yoktur varsay ki var onun da amacı seni kullanıp atmak olurdu diye düşünüyorum boşa kürek çekersin gibi bir düşüncem var sonuç olarak bence zengin yakışıklı zor burada yakışıklı vardır mutlaka zengin de vardır da ikisi bir arada zor diyorum

Sekron

Sekron

Üye
Erkek
Merhaba fiziği ve yüzü oldukça güzel kendine özen gösteren bir iş kadınıyım. Maalesef aile baskısından dolayı evlenip çocuk Sahibi olmam gerekiyor. Zengin ve yakışıklı aile baskısından kurtulmak isteyen erkekler var mı? Cinsel tercihleri ile ilgilenmiyorum. Tüp bebek ile de çocuk sahibi olabilirim. Dışarıda mutlu bir eş evde iyi bir ev arkadaşı olabilirim. Cevapları bekliyorum lütfen gereksiz mesajlar yazılmasın. Yaş aralığı 28-40 olan erkekler
Merhaba dönüş yaparmisin.

Sinan Tekdemir

Sinan Tekdemir

Üye
Erkek
Çok ilginç bir ilan olmuş... Zengin bayansaniz sperm bankalarına başvurun. Hiç gerek yok başınızı ağritmaya bu devirde her şey para olmuş artık. Maalesef acı ama gerçek