Dikkat! Yasal uyarı ,Lütfen dikkat!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mülti üyelik (çift üyelik) uzaklaştırma nedenidir

Her üye aynı katogoride 1 evlilik konusu açabilir ve isterse bu konuyu güncelleyebilir . (defalarca evlilik adı altında başlık açıp spam yapmak uzaklaştırma nedenidir)


Üyelere ve ziyaretcilere açık bölümlerde (ilan,profil mesaj...vs ) Telefon numarası ,sosyal medya hesabı veya mail adresi vermek uzaklaştırma nedenidir (özel mesaj ile verip vermemeniz bizi ilgilendirmez)


anlasmalievlilik.com sitesi tanışın, konuşun, anlaşabiliyorsanız, evlenin teması üzerine kurulmuş ücretsiz bir platformdur. Site kullanıcıları her türlü bilgi ve yorumu önceden onay almadan anında siteye yazabilmektedir,bu mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk 5651 sayılı yasaya göre mesajı yazan kullanıcıya aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü değildir Fakat yinede sitemizde yasa dışı (illegal) içerik bulursanız anlasmalievlilikcom(at)gmail.com email adresine bildirmenizi rica ediyoruz. Şikayetiniz incelenip en geç 48 saat içerisinde sonuçlandırılacaktır.TEŞEKKÜRLER!

anlaşmalıevlilik.com sitesi tamamen ücretsizdir.
Sitemizde üyeler tarafından yayınlanan Evlilik , Ücretli ,Ücretsiz Anlaşmalı evlilik konuları tamamen konu açan veya konuya yorum yazan üyelerin kendi insiyatifi (sorumluluğu) altındadır. anlasmalievlilik.com sitesi ve yöneticileri, sitede verilen telefon numaralarından , anlaşmalı evlilik adı altında karşılıklı para alışverişinden , veya ileride oluşabilecek herhangi hukuki bir anlaşmazlıklardan sorumlu değildir.

LÜTFEN ANLAŞMALI EVLİLİK ALTINDA, anlasmalievlilik.com SİTESİNDEKİ MESAJLARI DİKKATE ALIP KENDİNİZİ YASAL OLARAK GÜVENCE ALTINA ALMADAN KİMSEYE ÖDEME YAPMAYINIZ.

LÜTFEN anlasmalievlilik.com da YAZILAN HER TELEFON NUMARASINA GÜVENİP KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ VERMEYİNİZ (telefon numarasını veren kişilerin asıl niyetini bizim bilmemiz mümkün değildir)


 
ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Şehir
İstanbul
Anlaşmalı Evlilik Düşünmeden Önce bunları bilin

Evliliği sadece toplum baskısından kaçmak olarak görmemek lazım. Çünkü evlilik beraberinde ciddi yasal sorumluluklar getiriyor ve evli çiftler açısından da bağlayıcı nitelik taşıyor. Yarın bir gün bir problem olsa karşı taraf nafaka davası bile açabilir. Bizim evliliğimiz formaliteydi demenin bir manası da olmaz mahkemede. Sahip olduğunuz mallarınız gene belirli şartlara bağlı olur. Karşı taraf benden habersiz şuraya gitti şu kişi ile flört etti dese tazminat hakkı bile doğar. Sırf ailemin gözüne iyi görüneceğim diye böyle şeyler düşünmeyin.

Çok iyi tanıdığınız güvendiğiniz birisi varsa olabilir ama sırf böyle bir şey için birini bulayım da evleneyim diye düşünmeyin.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst