Yıldızları Bir Türlü Barışmayan Burçlar

  • Başlatan ad@min
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 0
  • okunma 420
ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Şehir
İstanbul
Her burcun belli başlı karakteristik özellikleri var, bundan dolayı bazı burçlarla iyi anlaşırken bazılarıyla anlaşamamanız da oldukça normal. Hangi burçlarla anlaşamadığınızı merak ediyorsanız sizi hemen aşağıya alalım!

1. Boğa ve Kova
Bu birliktelik ya mükemmel ya da korkunç olmaya mahkum… Bu iki burç bir araya geldiğinde ortası olması mümkün değil! Beraberlikleri boyunca en ufak şeyi büyük bir problem haline getirseler de bir yandan ilişkilerinin huzurunu korumak için uğraşırlar. Dışarıdan bakıldığında beraber ilerlemekten çok birbirlerine karşı ilerliyor gibi gözükebilirler.

2. İkizler ve Başak
İkizler ve Başak, belki de uyumsuz burçlar listemizin en iddialı çifti. Bu iki burç da oldukça sağlıklı bir düşünce yapısına sahip olsa da birbirlerine iyi gelmedikleri bir gerçek. İkizler burcunun enerjisi Başak burcuna biraz fazla gelebilir. Ayrıca Başak burcunun mızmızlığı, İkizler burcunu bıktırabilir. Genelde bu ikiliyi kavga ederken görebilirsiniz.

3. Koç ve Akrep
Koç ve Akrep birlikteliği gereğinden fazla tutkulu olabilir. Bir araya geldiklerinde gözleri başka hiçbir şey görmez! Ama ne yazık ki ikisi de birbirine karşı fazla kıskanç olabilir. Takıntılı bir hale gelebilirler ve ilişkilerine zarar verebilirler. Bu kadar tutkulu ve kıskanç oldukları sürece bu ilişki sağlıklı bir şekilde ilerlemeyecektir.

4. Boğa ve Koç
Elbette ki Boğaların ve Koçların birçok ortak yönü var. Fakat bir Koçun enerjisi bir Boğaya fazla gelebilir. Boğa, Koça göre çok daha kapalı ve ikisinin de hayattan beklentileri farklı. Bu ilişki başlarda yürüyormuş gibi gözükse de zaman ilerledikçe yürümediğini iki taraf da anlayacaktır.

5. Aslan ve Oğlak
Bu iki burç birbiri için korkunç bir sevgiliye dönüşebilir. Her daim tartışırlar ve hayatta hiçbir zaman yan yana yürümeyi kabul etmezler. Aslanın artistik kişiliği ve Oğlağın yaratıcı düşünceleri birleşince adeta bir hayal dünyasında yaşarlar. İlişkinin başlarında işler iyi gidiyormuş gibi dursa da ilişki ilerledikçe büyük kavgaların patlak vermesi an meselesi.

6. Balık ve Terazi
Bu ikilinin asla bir araya gelmemesi gerekiyor desek yanlış olmaz. Terazi, Balık için mükemmel bir eş gibi gözükebilir fakat zaman geçtikçe ikisi de fazla duyarlı ve hassas bir yapıya bürünecektir. Balık, Teraziye itici gelmeye başlayabilir ve Terazi, bir ilişkiden “daha fazlasını” beklediği için başka aşklara yelken açabilir. Terazinin bu çabuk sıkılmaları ve işleri birbirine karıştırması, ilişkinin sonunu getirebilir.

7. Yengeç ve Yay
Hepimizin bildiği gibi Yengeçler, oldukça duygusal varlıklar. Bu durum da onları karşısındaki insana bağımlı hale getirebilir. Yaylar ise bu bağımlılıktan çok çabuk bunalır. Yengeç, devamlı olarak yeterince iyi olmadığını düşünebilir ve Yayın gitmesinden endişe duyabilir. Ve tüm bunlar olurken Yay, elbette gitmek için her yolu deneyecektir!
Duru Görgülü
 
Üst