• TÜRKİYE'NİN EVLİLİK TOPLULUĞU...
    Klasik evlilik sitelerinden farklıyız...
    - Evlenmek isteyenler...
    - Boşanmak isteyenler...
    - Evliliklerinde sorun yaşayanlar...
    - Yalnız olanlar, Arkadaş arayanlar...
    - Aşk meşk eğlence arayanlar...
    Sizde ücretsiz üye olarak aramıza katılın.
  • Konulara ziyaretçi olarak da yorum yazabilirsiniz.. Detaylı bilgi için Tıklayınız

Acı bir boşanmadan sonra nasıl devam etmeliyim?

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Mail adresime gelen soruyu aynen sizle paylaşıyorum

Evliliğimiz sadece 2 yıl sürdü. Başlangıçta hayat sorunsuz geçti ancak daha sonra çatışmalar ve fiziksel istismarlar ortaya çıktı. Çok güvendiğim birinin bu kadar tuhaf olabileceğini bilmiyordum. Geçenlerde boşandım. Şimdi daha iyi hissediyorum ama karşılaştığım korkunç deneyimlerle üstesinden gelemedim. Evliliğimin sonu ile başa çıkmak için ne yapmalıyım? Bana bir öneride bulunun lütfen.!

Exizone1

Üye
Erkek
Muhtemelen güven kavramını yitirmiştir. Malesef en beklemediğimiz insanlardan bile bazen darbe alabiliyoruz. Bu soru bana yönelmiş olsaydı edindiğim tecrübe ile cevap verirdim.
Asla yanlız kalıp boşluğa düşmemek. Yeni bir sevgili yada arkadaş çevresi değil ama ayrıca sebebsiz sevebileceği bir bağ kurmak olurdu.

Exizone1

Üye
Erkek
Benim ki acı bir boşanma olmadı anlaşmalı şekilde bitti. Geçmişin izlerini silmek biraz zordur hatta imkansız. Başa çıkmanın ise bana göre en kolay yolu korkularının üzerine gitmek ve şu bi gerçektir hiç bir zaman hiç kimseye korkularından bahsetmemelidir insanlar çünkü en kolay darbeyi ordan alırsınız kimseye koz vermeye gerek yoktur.

Üst Alt