• HOŞGELDİNİZ..
    Ne yani, anlaşarak mı evleneceğiz, diyebilirsiniz... Anlaşmadan, beğenmeden evlenmek mümkün mü? Tabi ki birbirinizi tanıyacak, beğenecek ve anlaştığınıza emin olduktan sonra evlilik kararı vereceksiniz... İlk adımı BURADAN ÜYE OLARAK siz atın. Belkide mutluluk size bir tık kadar yakın...

Anlaşmalı boşanma protokolu örneği

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Konum
Türkiye
Avukatsız Anlaşmalı Boşanma Dilekçesi ve Protokol Örneği

Taraflar evliliği bitirmeye karar vermişler ise avukatsız anlaşmalı boşanma dava dilekçesi vererek boşanma sürecini başlatabilirler. Fakat size tavsiyemiz, avukat tutmaya maddi durumunuz elvermiyorsa bile en azında konusunda uzman bir hukukçuya danışarak, mutlaka konu hakkında bilgi alın.

Avukatsız anlaşmalı boşanma dilekçesi örneği
1

2


Boşanma davası açılmadan önce Avukat tutmaya gerek duymuyor veya maddi durumunuz el vermiyor ise, yapmanız gereken tek şey Avukatsız anlaşmalı boşanma dilekçe örneklerini inceleyerek kendinize uyarlamak olacaktır. anlasmalievlilik.com sitesindeki Avukatsız boşanma dilekçesi örneği sadece size fikir olması açısından verilmiştir. Dilekçe İçeriğini taraflar kendilerine uyarlamalı ve kendi sebeplerini yazarak açıklamalıdırlar.

Avukatsız Anlaşmalı Boşanma Davası Dilekçesinde olması gereken yazılar nelerdir.
Hukuk Mahkemeleri Kanununun 119. Maddesinde dava dilekçesinde bulunması gereken hususların neler olduğu ayrıntılı olarak yazılmıştır.
 

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Konum
Türkiye
Aşağıda dosyada 5 adet anlaşmalı boşanma protokol örnekleri vardır. bu size fikir vermesi açısından paylaşılmıştır daha detaylı bilgiler için avukatınıza danışınız.
 

Ekli dosyalar

Üst Alt