• Hoşgeldin misafir...
    Ne yani, anlaşarak mı evleneceğiz, diyebilirsiniz... Anlaşmadan, beğenmeden evlenmek mümkün mü? Tabi ki birbirinizi tanıyacak, beğenecek ve anlaştığınıza emin olduktan sonra evlilik kararı vereceksiniz... İlk adımı sen at ( ÜYE OL ) yaz DUVAR'a belkide mutluluk size çok yakın...

Anlaşmalı evlilik düşünen ciddi bayan arıyorum.

Tedy

Üye
Erkek
Merhaba,
40 yaşında mimar bir beyim . Gerek aile baskısı gerek ozel sebepler den ötürü anlaşmalı, sözleşmeli, evlenmeyi düşünuyorum. Herşey usulüne uygun yapılacak tek isteğim bu. dışarıya karşı evli ama bir çatı altında arkadaş sırdaş olacak birini arıyorum. Anlaşabildiğimiz süre çerçevesinde evliliğe devam edebiliriz yada kısa süreli de olabilir. Ciddi dusunen arkadaşlar bana ulaşsın lütfen.

Medeni Durum
Bekar (evlenmemiş)

tuğba

Üye
Kadın
Merhaba, bende özel sebeplerden dolayı anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. Özelden geri dönüşünüzü bekliyorum.

Ela

Yasaklı
Üye
Kadın
Merhabalar
25 yaşında, kadınım.
İzmir'de ikamet edebilecek, tüm düğün aşamalarını usulüne göre yapabilecek, para talebi olmayan, anlaşmalı evliliği ciddi düşünen varsa konuşabilirim

Kübraek85

Üye
Kadın
Merhaba,
40 yaşında mimar bir beyim . Gerek aile baskısı gerek ozel sebepler den ötürü anlaşmalı, sözleşmeli, evlenmeyi düşünuyorum. Herşey usulüne uygun yapılacak tek isteğim bu. dışarıya karşı evli ama bir çatı altında arkadaş sırdaş olacak birini arıyorum. Anlaşabildiğimiz süre çerçevesinde evliliğe devam edebiliriz yada kısa süreli de olabilir. Ciddi dusunen arkadaşlar bana ulaşsın lütfen.
Görüşebiliriz

Üst Alt