• Merhaba! Ziyaretçi Hoşgeldin!
    Ne yani, anlaşarak mı evleneceğiz, diyebilirsin... Anlaşmadan, beğenmeden evlenmek mümkün mü? Tabi ki birbirinizi tanıyacak, beğenecek ve anlaştığınıza emin olduktan sonra evlilik kararı vereceksiniz... İlk adımı Buradan Üye Olarak siz atın. Belkide mutluluk size bir tık kadar yakın...

anlaşmalı evlilik istiyorum hiçbir maddi beklentim yok

Eren

Uzaklaştırıldı
Üye
Merhaba 35 yaşındayım ve ablaşmalı evlilik istiyorum hiçbir maddi beklentim yok aksine maddi destekte bulunabilirim hiçbir şekilde cinsel birliktelik düşünmüyorum daha önce hiç evlilik yapmamış biriyle geçici bir süreyle evlilik düşünüyorum kağıt üstünde nerede olduğu farketmez gelirim lütfen ayrıntılar için ulaşın.

Eren

Uzaklaştırıldı
Üye
Ben devlet memuruyum ve erzurumluyum aile baskısından sıkıldıpım iöin istiyorum bunu numaram xxxxxx eğer ciddiyseniz ayrıntıları konuşalım lütfen aksi halde vakit kaybedemeyecek kadar çaresizim

Eren

Uzaklaştırıldı
Üye
Şu an Kars ta yım ama tayin hakkım mevcut berde isterseb orda da yaşarm sıkıntı yer değil isterswb xxxxxxxx ayrıntıları konuşuruz sen de niyetibde ciddiysen

Aphahibo

Üye
Merhaba ben de anlaşmalı evlilik düşünüyorum. 25 yaşındayım. Aile baskısından kurtulmak ve üniversite okumak istiyorum. Hiçbir şekilde maddi yükümlülüğüm olmaz. Kendim kendime bakıp okuyabilirim. Kaşı taraftan beklentim beni bu baskıdan kurtarıp normal evliymişiz gibi davranması, saygı, anlayış çerçevesinde olmasını isterim

Fatmax

Üye
23 yaşında bayanım formalite evlilik düşünüyorum aile baskısından kurtulmak için hiç bir maddi beklentim yok

Üst Alt