• HOŞGELDİNİZ..
    Ne yani, anlaşarak mı evleneceğiz, diyebilirsiniz... Anlaşmadan, beğenmeden evlenmek mümkün mü? Tabi ki birbirinizi tanıyacak, beğenecek ve anlaştığınıza emin olduktan sonra evlilik kararı vereceksiniz... İlk adımı BURADAN ÜYE OLARAK siz atın. Belkide mutluluk size bir tık kadar yakın...

Anlaşmalı evlilik yapan varmı?

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Açıkçası ben evliliğe karşıyım,evlilik hayatının bana göre olmadığını düşünüyorum. ama bir çocuğumun da olmasını her şeyden çok istiyorum. şuan görüştüğüm biri var yurt dışında yaşıyor. onunla çocuk için anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. fakat ileride benden boşanmak istemezse diye de korkuyorum. bu sebeple kendi aramızda bu konuda bir anlaşma imzalayıp çocuk doğduğunda boşanmayı garanti etmesini ve çocuğun velayetini bana bırakmasını isteyeceğim. ama sonuç ne olur bilemiyorum. Bu yüzden bana akıl verecek birilerini arıyorum. çevremde bu tür bir evlilik yapan yok. belki sizin aranızda vardır diye düşünüyorum.

Bana bu konuda yardımcı olabilecek birileri var mı acaba?
Diye mail atmış bayanın biri , Aramızda daha önce anlaşmalı evlilik yapıp tecrübelerini bizimle paylaşacak birileri varmı?

Üst Alt