Bayan arkadaşlar !.. Sizin ŞARTLARINIZI yerine getirerek formalite evlilik yapabilirim

cruelking

Uzaklaştırıldı
Üye
Türkiye'nin heryerine gelebilirim. Ciddi ve net düşünenler lütfen. Sizin bütün şartlarınızı yerine getirebilir, dilerseniz iyi bir damat rolü oynayabilirim. Dilerseniz sadece nikahta görünebilirim tercih sizin. Özelden mesajlarınızı bekliyorum.

Boy
1.74
Kilo
85
Eğitim durumu
Önlisans
Medeni Durum
Bekar (ayrılmış çocuk yok)
Meslek (iş)
Çalışmıyor
Son düzenleme:

Hilalk88

Üye
Öyle bi rol yapmaniz icin nekadar para istersiniz? Benim ailem sevdigim kisiyi istemiyor baska irkli oldugu icin baska carem kalmadi öyle bi oyun yapmaktan baska

Eliffadaa

Uzaklaştırıldı
Üye
Aileme karşı bir formalite evlilik yapmak istiyorum. Zor durumdayım. 40 bin lira kadar bi ücret ödeyebilirim. Size ulaşabileceğim bir numara verebilir misiniz?

cruelking

Uzaklaştırıldı
Üye
Elif hanım ilginiz için teşekkür ederim. Umarim kriterlerinize uygun birini bulursunuz.

cruelking

Uzaklaştırıldı
Üye
Çok büyük bir maddi beklentimde yok aslında. Borç bulma, kredi cekme gibi bulunabilecek bütün yollarım kapalı. Kariyerli olmama rağmen iş bulamamam cabası oldu.
Bana destek olabilecek birileri var ise bende evlilik, görüntüde eş , formalite gibi kağıt üzeri evlilik gibi konularda destek olurum.

Son düzenleme:
Üst Alt