• EVLİLİK TOPLULUĞUNA HOŞGELDİNİZ...
    Klasik evlilik sitelerinden farklıyız...
    1 - Evlenmek isteyenler...
    2 - Boşanmak isteyenler...
    3 - Evliliklerinde sorun yaşayanlar...
    4 - Yalnız olanlar, Arkadaş arayanlar...
    5 - Aşk meşk eğlence arayanlar...
    Sizde ücretsiz üye olarak aramıza katılın.
  • Konulara ziyaretçi olarak da yorum yazabilirsiniz.. Detaylı bilgi için Tıklayınız

Doğulu olmak sizce suç mu?

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
İnternette tanıştığım ve bir aydır konuştuğum bir kız vardı, doğuluyum dediğim an benden soğudu ve mesajlarıma cevap vermez oldu , Halbuki ben öyle medeniyetsiz biri değilim oturmasını kalkmasını konuşmasını bilen insanım Doğululara karşı neden bu ön yargı? neden bu nefret ve kin?

Doğulu olmak sizce suç mu?

Exizone1

Üye
Erkek
Suç olur mu hiç . Bu algı malesef bu nesilin suçu değil. Geçmişte yaşanılan olayların yansıması. Erzincanda,erzurumda, bayburt,mardin,diyarbakır, urfa... Bu şehirlerde bulundum. Misafirperverliği görmelisiniz. Medeniyeti asıl orda görmelisiniz. Oralarda dışarda kalmazsınız , aç kalmazsınız orda siyaset yapabilir,futbol tartışabilirsiniz. Tarihi orda görebilirsiniz. Tahmin edebileceğinizden fazla okumuş insan vardır. Kapkaç hırsızlık azdır. Ankaralıyım. Bakın her memleketinin toprağı bizim. Karış karış bugün birbirimize destek çıkıp sahip olamazsak yarın bizi bölmeleri daha kolay olur. Batı ,doğu ,kuzey,güney ,alevi ,sünni, laz... Hepimiz bir olmalıyız. Nefret veya kin olduğunu düşünmüyorum ama saygıyı yitiren davranışlarında olmamasını temenni ediyorum

Üst Alt