• HOŞGELDİNİZ..
    Ne yani, anlaşarak mı evleneceğiz, diyebilirsiniz... Anlaşmadan, beğenmeden evlenmek mümkün mü? Tabi ki birbirinizi tanıyacak, beğenecek ve anlaştığınıza emin olduktan sonra evlilik kararı vereceksiniz... İlk adımı BURADAN ÜYE OLARAK siz atın. Belkide mutluluk size bir tık kadar yakın...

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Düğün davetiyenizi seçtiniz fakat üzerine ne yazacağını bilmiyorsunuz. anlasmalievlilik.com olarak işte size harika düğün davetiye önerilerimiz

Komik Davetiye Sözleri

Çok yakında evleniyoruz. Düğünümüzün evliliğimizden daha iyi olacağını garanti ediyoruz. Güzel müzik, bedava yemek ve sürpriz aktivitelerimiz var. Çocuklarınızı yanınızda getirmeyin. Hala vakit varken uzak durmaya çalışıyoruz.

Gereği düşünüldü. Birbirine karşı mutluluk suçunu ika etmiş olduklarından, Medeni Kanun’un 4721 Maddesi’ne göre evlilik cezasına çarptırılmışlardır. Sizleri de aralarında görürlerse suçları ömür boyu mutluluğa dönüşecektir.

Birbirlerini seven ve evlenmeye karar veren iki gencin trajikomik evlenme hikayesi. Sakın kaçırmayın!

Başrollerde gelin ve damat! Yemek, pasta ve eğlence... Hepsi bu düğünde. Gala gecesinde görüşmek üzere... Yapımcılar: Aileler

Aradık bir ömür birlikteliğin adını, bulduk cevabımızı: delilik. Bir bilene danışalım dedik, aldık yanıtımızı sefillik. Kim ne derse desin verdik kararımızı: evlilik

Aşkımızın akıntısına kapılarak, bekarlığın sultanlığı limanına veda ettiğimiz bu gece, mutluluğa varırken yanımızda olmaya ne dersiniz?

Leyla ile Mecnunu görmemiş, Kerem ile Aslı’yı duymamış, Ferhat ile Şirin’i bilmiyor olabilirsiniz. Titanik’i de seyretmediyseniz, bu fırsatı kaçırmayın. Aşkların en büyüğüne şahit olmak için düğünümüze katılın.

Romantik Davetiye Sözleri

Aşkınızı en iyi anlatacak, birbirinize baktığınız o anların büyüsünü karşı tarafa yansıtabilecek anlamlı davetiye sözlerine bakalım şimdi. İşte o en güzel düğün davetiye sözleri!

Aşk yağmuru altında, birlikte keyifle yürümeye karar verdik. Sizleri de yanımızda istiyoruz.

Sevgi kuşağından geçip, göğe doğru yol aldık. Bulutların arasından tüm dostlara haber saldık. Bu bir Eylül akşamında evlenme kararı aldık. Düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Binlerce yıldız vardı, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben; seni, güneşi seçtim ve ben senin için binlerce yıldızdan vazgeçtim. Bu mutlu günümüzde birlikte olmak dileğiyle.

Sessiz geçen yıllarda bulduk birbirimizi. Tutunup sevdamıza, yaşadık sevgimizi. Şimdi bu mutluluk birleştirecek hepimizi! Düğün törenimize bekliyoruz hepinizi.

Karanlığı arkalarında bırakıp, gözlerindeki sevda güneşinin peşinden yürüdükleri bu günde; sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.

İddialı Davetiye Metinleri

Hazırlıkları uzun süren filmimiz sonunda tamamlandı. Birlikte izlemeye ne dersiniz?

Ömür boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününü sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Dava aşkımız, davacı kalbimiz. Yargıç sözlerimiz, şahit gözlerimiz. Yuva kurmak dileğimiz, mesut olmak emelimiz. Sizleri de aramızda görmek en büyük isteğimiz.

Mutluluk paylaşmaksa eğer, hayatı onla paylaşmak her şeye değer. Siz de bu mutluluğa şahitlik etmeye ne dersiniz?

Gidiyoruz mutlu bir geleceğe. Gün değil, ay değil, bir ömür beraberliğe. Tutuştuk el ele. Bekliyoruz sizleri de düğün merasimimize.

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Şairane düğün davetiye Sözleri

Eğer, düğününüzün tüm detayları hakkında yıllarca konuşulmasını istiyorsan ve ilginç düğün davetiyesi sözleri arıyorsan aşağıdaki şairane metinleri mutlaka göz atmalısın. Bence hoşuna giden bir şeyler bulacaksın!

Biz kenardan gidiyoruz yol sizin olsun. Biz pınardan içiyoruz göl sizin olsun. Biz evleniyoruz haberiniz olsun. Bizi seven dostlar düğünümüze buyursun!

Gördü gözlerimiz sevdi kalplerimiz, hayatın baharında birleşti ellerimiz. Bu mutlu günümüze sizleri de bekleriz.

Mutluluk gele dursun, dostlara haber olsun. Düğünümüz var bugün, bizi sevenler buyursun.

Birbirimize yanık, aşk davamızda sanık olduk. Düğünümüze konuk, mutluluğumuza tanık olmaya ne dersiniz?

Şahit olun aşk servetimize, ortak olun en anlamlı ‘evet’imize biz eriyoruz muradımıza, siz çıkın kerevetimize!

Aşk mucizeyse eğer; senden daha büyük bir mucize düşünemiyorum. Ben ömrümün geri kalanını, hayatımın en büyük mucizesi ile geçirmek istiyorum. Dostlarımın mucizemle hayatımı birleştirdiğime şahitlik etmelerinden onur duyuyorum.

Soruyordunuz bize. Ne zaman evleneceksiniz diye. Evleniyoruz işte. Bekleriz sizleri düğünümüze ailece

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Klasik Davetiye Sözleri

Ömür boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününü sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Biz evlenirken sizleri de bizimle birlikte eğlenmeye davet ediyoruz.

01 Ocak 2019 Cumartesi Günü Sevgi Otelinde yapılacak düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Yaşamı güzellikleriyle, zorluklarıyla, hüzün ve mutluluklarıyla, her anında paylaşmaya EVET!

Düğün törenimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

En "sevinç"li günümüzde, en mutlu, en unutulmaz anlarımızı sizlerle paylaşmaktan "onur" duyacağız.

Bu özel günümüzü sizlerle paylaşmaktan sevinç duyacağız.

Düşlerimizi ve umutlarımızı birleştirdiğimiz bu günde, içimizdeki sevinç ve heyecanı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken, sizlerin de yanımızda olmasından büyük mutluluk duyacağız.

Sevgiyle dolu birlikteliğimizi sonsuzluğa taşıdığımız bu günde; sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.

Bu mutlu günümüzde, mutluluğumuzu paylaşmak adına düğün törenimize sizleri de bekliyoruz.

Bir akşam huzurusun sen ve bir gece yürüyüşü... Bir bahar uykusu, sen bende bir eylül meselesi. Adın: Aşk! Mutluluğumuzu paylaşmaya davetlisiniz.

Beraberliklerini sürekli kılmak ve sevgilerini sonsuzluğa taşımak için mutluluklarını sizinle paylaşmak istiyorlar.

Ebedi beraberliğe ilk adımı attığımız bu çok özel günümüzde sizleri de aramızda görmek bizleri onurlandıracaktır.

Hayatımızın en anlamlı gününde siz sevgili dostlarımızla birlikte olmaktan onur duyacağız.

Sosyal Medyada Paylaşılan Davetiye Sözleri

Düğün davetiyenizi sosyal medya üzerinden paylaşarak hem bütçenize hem de çevreye katkı yapmayı planlayan çiftlerdenseniz, sizi gönülden tebrik ediyorum. Ve çok beğenilen Facebook düğün etkinliği sözlerini aşağıya ekliyorum.

Mutluluk paylaştıkça büyür. Mutluluğumuzu paylaşmaya sizleri de bekliyoruz.

Düğünümüzde beyaz güller, ne çok resim paylaşacak bu eller. Mutlu geçsin günlerimiz, sevgi dolu paylaşımlarla dolsun face’imiz. Biz bir ömür beraberiz, düğünümüze sizleri de bekleriz.

Onca yıldır ne zaman evleneceksiniz sorularına alternatif cevaplar bulmaktan yorulduğumuz için evleniyor ve sizi dört gözle beklediğimiz nikahımıza davet ediyoruz.

İşte hayatımın en anlamlı paylaşımını yapıyorum. Bu etkinliği açarak sizleri düğünümüze davet ediyorum. Yaşam boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününde biz "Evet'' derken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Biz çok sevdik birbirimizi, bağırarak söyleyeceğiz “evet”imizi, ne çok isteriz şahitliğinizi, sosyal medyadan çağırıyoruz ama bilin düğünümüze mutlaka beklendiğinizi.

Üst Alt