• HOŞGELDİNİZ..
    Ne yani, anlaşarak mı evleneceğiz, diyebilirsiniz... Anlaşmadan, beğenmeden evlenmek mümkün mü? Tabi ki birbirinizi tanıyacak, beğenecek ve anlaştığınıza emin olduktan sonra evlilik kararı vereceksiniz... İlk adımı BURADAN ÜYE OLARAK siz atın. Belkide mutluluk size bir tık kadar yakın...

eşcinsel bir erkekle anlaşmalı evlilik

Yagi

Üye
LGBTİ
26 yaşında izmirde yaşayan eşcinsel Bi kadınım. Edebiyat öğretmeniyim. Ailemden baskı ve şiddet görüyorum. Benim gibi ailesinden sıkıntı yaşayan güvenebileceğim gay bir arkadaşımla anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. Karşılıklı olarak bu durumdan kurtulur hayatlarımızı özgürce yaşarız. Lütfen mesaj atın. Zor ve acil Bi durumdayım.

Boy
162
Kilo
54
Eğitim durumu
Lisans
Medeni Durum
Bekar (evlenmemiş)
Meslek (iş)
Çalışmıyor
Merhaba. Bende cinsel tercihimden dolayı evlilik baskısı altındayım. Sizede uygunsa tanışıp ayrıntıları konuşmak istiyorum.

Senanur

Üye
Merhaba bende eşcinsel im baskılar yüzünden anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. 31 yaşındayım Malatya da yaşıyorum. Nereye yazmam gerektiğini bilmedigimde. Buraya yazdım ciddi olanlar yazabilir

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Merhaba bende eşcinsel im baskılar yüzünden anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. 31 yaşındayım Malatya da yaşıyorum. Nereye yazmam gerektiğini bilmedigimde. Buraya yazdım ciddi olanlar yazabilir
anasayfada bulunan yeni ilan ver butonu ile kendinize ait bir evlilik konusu başlatabilirsiniz...

Tedy

Üye
26 yaşında izmirde yaşayan eşcinsel Bi kadınım. Edebiyat öğretmeniyim. Ailemden baskı ve şiddet görüyorum. Benim gibi ailesinden sıkıntı yaşayan güvenebileceğim gay bir arkadaşımla anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. Karşılıklı olarak bu durumdan kurtulur hayatlarımızı özgürce yaşarız. Lütfen mesaj atın. Zor ve acil Bi durumdayım.
Detayları konuşalım lütfen ciddi iseniz

Üst Alt