• Hoşgeldin misafir...
    Ne yani, anlaşarak mı evleneceğiz, diyebilirsiniz... Anlaşmadan, beğenmeden evlenmek mümkün mü? Tabi ki birbirinizi tanıyacak, beğenecek ve anlaştığınıza emin olduktan sonra evlilik kararı vereceksiniz... İlk adımı sen at ( ÜYE OL ) yaz DUVAR'a belkide mutluluk size çok yakın...

Duyuru Ev arkadaşı konu şablonu (okumadan başlık açmayın)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Ev arkadaşı arıyorum forumu ihtiyacınıza en uygun evi veya size uygun en güvenilir ev arkadaşını bulmanıza yardımcı olmak için açılmış olup ilan vermek ücretsizdir.

EV SAHİPLERİNİN MESAJ BIRAKIRKEN UYMASI GEREKENLER
Ev sahibiyseniz ve evinizi paylaşabileceğin güvenilir bir ev arkadaşı arıyorsanız; ev arkadaşı olmak istiyorum ilanlarını inceleyebilir ve ilan sahipleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Not: Ev sahipleri evin özelliklerini, evin fotoğraflarını, aradığı kiracı özelliklerini (bayan-erkek) belirtmek zorundadır.

BAŞKA KİŞİYE EV ARKADAŞI OLMAK İSTİYORSANIZ
Ev arkadaşı olmak istiyorsanız; ev arkadaşı arıyorum ilanlarını inceleyip size en uygun ilan sahibi ile iletişime geçebilir veya forumda sizinle aynı şartlarda ev arayan birisi ile beraber bir ev kiralayabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: Forumdaki Tüm ilanlar ücretsiz olmakla birlikte İlan da verilen bilgiler tamamen üyenin sorumluluğu altındadır. İleride doğabilecek herhangi bir anlaşmazlık ve hukuksal durumdan sitemiz sorumlu değildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt