• HOŞGELDİNİZ..
    Ne yani, anlaşarak mı evleneceğiz, diyebilirsiniz... Anlaşmadan, beğenmeden evlenmek mümkün mü? Tabi ki birbirinizi tanıyacak, beğenecek ve anlaştığınıza emin olduktan sonra evlilik kararı vereceksiniz... İlk adımı BURADAN ÜYE OLARAK siz atın. Belkide mutluluk size bir tık kadar yakın...

Evlenmeye çok mu çabuk karar veriyoruz acaba?

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Olabilir. Ama her şeyden önce evliliğe bakış açısı, evlenmeyi neden istiyor olduğumuz önemli. Aileler, baskı, ayrı eve çıkma isteği gibi nedenler ortaya çıktığında iş hızlanabiliyor ve insanlar birbirlerini tanımadan evleniyor. Evliliğe eğer gerçekten ‘bir ömrü birlikte sürdürmek’ niyetiyle bakılıyorsa, erken ya da geç olarak bu kararı almanın önemi yok. Farklı sebeplerden dolayı evleniliyorsa, tehlike başlıyor.

ya sizce..._

CilginTurk*

Uzaklaştırıldı
Üye
kesinlikle öyle admin kardeşim Çoğunluğumuz hep aile basksından dolayı evlen evlen bu ne kardeşim belki ben aradığım kişiyi bulmak istiyorum bunların aceleci davranmasi yüzünden aklımız sonra böyle kurnazlıklara çalışıyor halbuki çoçuklarını biraz rahat bıraksalar hiç bir sorun olmayacak şahsen ama imkansiz gibi birşey ha biz erkekler biraz şanşlıyız bu konuda o kadar baskı kuramıyorlar ama bayanlar için üzülüyorum gerçekten onun içinde yardımcı olmak isterim bayan arkadaşlarımıza Ben sırf evliğiği neden istiyorum biliyormusun admin kardeşim Ailemden alamadığım Sevgiyi şevkati belki diyorum Karım'da buLurumda inş :D tabi bu işlerde kısmet neden olmasın

Üst Alt