• Merhaba! Ziyaretçi Hoşgeldin!
    Ne yani, anlaşarak mı evleneceğiz, diyebilirsin... Anlaşmadan, beğenmeden evlenmek mümkün mü? Tabi ki birbirinizi tanıyacak, beğenecek ve anlaştığınıza emin olduktan sonra evlilik kararı vereceksiniz... İlk adımı Buradan Üye Olarak siz atın. Belkide mutluluk size bir tık kadar yakın...

izmirden 37 yaşında erkeğim. cinsel tercihimden dolayı anlaşmalı evlilik istiyorum

aslan12011

Üye
merhaba. izmirde öğretmenim. yaşım 37. ailemin baskısı gün geçtikçe artıyor ve bu benim için dayanılmaz bir hal aldı :( hiçbir maddi beklenti olmadan aynı evde arkadaş gibi yaşayabileceğimiz bir sırdaş, bir dost arıyorum. maddi anlamda bir sıkıntım da yok. ev araba var. tek işimiz tatillerde yurt dışına çıkıp yeni yerler görmek olsun

Boy
174
Kilo
60
Eğitim durumu
Lisans
Medeni Durum
Bekar (hiç evlenmemiş)
Meslek (iş)
Kamuda çalışıyor (asker polis memur...vs)

Arzu

Üye
Meraba 28 yasindayim evlilik dusunmuyorum normalde. Toplum ve aile baskisi nedeniyle anlasmali evlilige yoneldim. 2 tarafindan ailesinden uzak kafa dinlemelik tatil yeri gibi bi evlilik dusunuyorum.

öykü

Üye
merhaba. izmirde öğretmenim. yaşım 37. ailemin baskısı gün geçtikçe artıyor ve bu benim için dayanılmaz bir hal aldı :( hiçbir maddi beklenti olmadan aynı evde arkadaş gibi yaşayabileceğimiz bir sırdaş, bir dost arıyorum. maddi anlamda bir sıkıntım da yok. ev araba var. tek işimiz tatillerde yurt dışına çıkıp yeni yerler görmek olsun
merhaba , özelden görüşebilir miyiz ?

Hilalk88

Üye
Merhaba ben hilal bende ayni sekilde ailevi durumlardan dolayi anlasmali evlilik düsünüyorum. Sizin beklentileriniz nedir ve yas sınırınız varmıdır

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
siteye dün üye oldum, nereye yayın yapacağımı pek anlamadım :)
Yayın derken mesaj demek isteniyor yani diğer evlilik konularına yorum veya kendi başlığını oluşturmak gibi . sizin bu soruyu sormanız bile 1 yayın yerine geçiyor:)) (bu kural reklam yapmak için üye olanları engellemek ve uyelerimizin diğer konularada katılımlarını sağlamak amacıyla alınmıştır)

5 yorum sınırına takıldıgım için özelden yazamıyorum ama sizinle daha detaylı görüşmek isterim bu konuda

Yagi

Üye
Merhaba eşcinsel Bi kadınım izmirde yaşıyorum edebiyat öğretmeniyim aile baskısından kurtulmak için anlaşmalı evlilik yapmak durumundayım eğer isterseniz iletişime geçelim çok zor durumdayım birbirimize yardımcı olalım

başlatan benzer konular forum cevaplar tarih
A Anlaşmalı evlilik 3
Üst Alt