Kişisel detaylar bölümü güncelleme

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Profil hesabınızda kişisel detaylar bolumu güncellenmiştir Tüm üyelerimiz kendi profilinde KİŞİSEL DETAYLAR bölümünü güncellemelerini rica ediyorum

Yaptığınız güncelleme (aşağıdaki resimde de göreceğiniz üzere) mesajlarınızda profil kartında gözükecek diğer üyelere bilgilerinize erişim konusunda kolaylık sağlayacaktır
pkg.jpg

Hıkkınızda kısmına baktığımızda hiç değilse sizinle ilgili bir kaç şey görebilmeliyiz.
Bu eksik sizi tamamen güvensiz kılıyor !...
Örnek:
İki Ayrı evlilikten İki ayrı çocuk babası.
Neşeli, yenilikçi, yavrularından başka bir şey düşünmeyen hoşgörülü bir baba.
Doğum günü
9 Eki 1967
(Yaş: 51)
Konumİstanbul Türkiye
Cinsiyet Erkek
Yaş 52
Boy1.67
Kilo100
EğitimLise
Meslek İşGrafiker

Son düzenleme:

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Hıkkınızda kısmına baktığımızda hiç değilse sizinle ilgili bir kaç şey görebilmeliyiz.
Bu eksik sizi tamamen güvensiz kılıyor !...
Örnek:
İki Ayrı evlilikten İki ayrı çocuk babası.
Neşeli, yenilikçi, yavrularından başka bir şey düşünmeyen hoşgörülü bir baba.
Doğum günü
9 Eki 1967
(Yaş: 51)
Konumİstanbul Türkiye
Cinsiyet Erkek
Yaş 52
Boy1.67
Kilo100
EğitimLise
Meslek İşGrafiker
Hesabınız Kişisel detaylar bolumunde hakkınızda kutusuna kendinizi tanıtan istediğiniz bilgileri girebilirsiniz , bu bölüme girdiğiniz bilgiler profil sayfanızda hakkınızda bölümünde gözükecektir...

cruelking

Uzaklaştırıldı
Üye
Postlar sürekli olsa olabiliyorsa tabi. Daha iyi olacağını düşünüyorum sadece bir fikir. gidende kalanda belli degil ciddi olan da olmayanda . Buradan daha iyi bir yer yok sadece öneriydi. Gereksizse silinebilir :)

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Postlar sürekli olsa olabiliyorsa tabi. Daha iyi olacağını düşünüyorum sadece bir fikir. gidende kalanda belli degil ciddi olan da olmayanda . Buradan daha iyi bir yer yok sadece öneriydi. Gereksizse silinebilir :)
ne demek istediğinizi tam anlamadım .. daha detaylı bilgi verebilirseniz sevinirim

Kesinlikle diğer sitelere olan üyeliklerimi kapattım. Ama buradaki forumun da canlı tutulması ve kaliteye önem vermesi gerekli öneri olarak...

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Kesinlikle diğer sitelere olan üyeliklerimi kapattım. Ama buradaki forumun da canlı tutulması ve kaliteye önem vermesi gerekli öneri olarak...
Bunu bende isterim tabiii bu biraz uyelerimide bağlı baska konularda da katogori acabiliriz yeterki talep olsun

Bunu bende isterim tabiii bu biraz uyelerimide bağlı baska konularda da katogori acabiliriz yeterki talep olsun
Sıcak kanlı olabilirsek. Sohbetleri genişletebilirsek illede bir çıkar olması şart değil. Hem gün değerlenir hem insanlarla tanışılır. kimbilir belkide bir başkası diğerine daha güzel bir teklifte bulunur yada bir arkadaşını önerir böylece hem kitle genişler hemde sürdürülebilirlik sağlanmış olur. İnşallah diyelim... Şu haliyle de site buna imkan zaten veriyor bence harika bir ortam kullanmasını bilene...

cruelking

Uzaklaştırıldı
Üye
Çok eski ilanlar açık . mesela ayıklanmalı bence.
Bir ilan süresi 1 ay olsa mesela üye üste taşıma yada güncelleme yapmadı girmediğinde silinse tam olarak demek istediğim bu
Yani sürekliliği sağlamak

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Çok eski ilanlar açık . mesela ayıklanmalı bence.
Bir ilan süresi 1 ay olsa mesela üye üste taşıma yada güncelleme yapmadı girmediğinde silinse tam olarak demek istediğim bu
Yani sürekliliği sağlamak
uye ve ilan sayımız arttığında temizlik yapmayı düşünüyorum.. henüz cok yeni bir siteyiz ve yeterli uye sayısına ulaşmadık..

NOT: evlilik konusu dışı gündeme dair konu ve yazıları paylaşabilmeniz için serbest kürsü katogorisi oluşturulmuştur

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Yeni özellikler ile sitemizi güncellemeye devam ediyoruz

1 : 30 günden bu yana cevap yazılmamış evlilik ilanlarının altında aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi bir uyarı çıkacaktır
eski-konu.png

2 : aşağıdaki resimde göreceğiniz gibi ikinci bir resim ekleme butonu ekledik

resim-yukle.png

Resim yukle butonu : imageshack gibi resim upload sitelerine resim yukler (bu butonu özel resimleriniz için kullanmayın çünkü hakla açıktır)
Dosya ekle butonu : resimlerinizi bizim sunucumuza yükler (tüm resim formatlarını desteklemez jpg,gif,png)

cruelking

Uzaklaştırıldı
Üye
İlanı açan şahıs aktif olmuyorsa rapor mu edilmeli?
Ben ilanı açtım ama 25. Gün altına yorum bırakılmış. Bir 30 gün daha mı beklenmeli.

cruelking

Uzaklaştırıldı
Üye
Bi konu daha var yani ciddi öneridir.
Ben ilanı açmışım altına yorum yapılmış. Yapılan yorumları sadece ilani açan ve adminler görebilme imkani var mi?

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
İlanı açan şahıs aktif olmuyorsa rapor mu edilmeli?
Ben ilanı açtım ama 25. Gün altına yorum bırakılmış. Bir 30 gün daha mı beklenmeli.
sizin ilanınız altta kalmış olabilir bende aşağıda resimde göreceğin üste çıkar (öne çıkar) butonunu kullanabilir ilanını günde bir kez en üste çıkarabilirsin bu şekilde cevap yazılma şansın artacaktır

one-cikar.jpg

cruelking

Uzaklaştırıldı
Üye
Yada görülebilir görülemez butonu mu eklense . Bana yorum yapan bir profile baskasi özelden ulaşır ve anlaşmamız bozulabilir

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Bi konu daha var yani ciddi öneridir.
Ben ilanı açmışım altına yorum yapılmış. Yapılan yorumları sadece ilani açan ve adminler görebilme imkani var mi?
İşte bunun için özel mesaj bölümü var.. maalesef ilana verilen cevaplar diğer uyelerede açıktır + işin doğrusu bu tip evlilik sitelerine üyelik çogunlukla ucretlidir biz ise site giderlerini yayınlanan reklamlardan karşılıyoruz onun için ilan ve ilanlara verilen cevaplar bizim için önemli... Üyelerimizin anlayışlı olacağını düşünüyorum...

İşte bunun için özel mesaj bölümü var.. maalesef ilana verilen cevaplar diğer uyelerede açıktır + işin doğrusu bu tip evlilik sitelerine üyelik çogunlukla ucretlidir biz ise site giderlerini yayınlanan reklamlardan karşılıyoruz onun için ilan ve ilanlara verilen cevaplar bizim için önemli... Üyelerimizin anlayışlı olacağını düşünüyorum...
Burası kocaman bir site olacak emin olabilirsiniz...

Üst Alt