• Merhaba! Ziyaretçi Hoşgeldin!
    Ne yani, anlaşarak mı evleneceğiz, diyebilirsin... Anlaşmadan, beğenmeden evlenmek mümkün mü? Tabi ki birbirinizi tanıyacak, beğenecek ve anlaştığınıza emin olduktan sonra evlilik kararı vereceksiniz... İlk adımı Buradan Üye Olarak siz atın. Belkide mutluluk size bir tık kadar yakın...

Mali Müşavirim. Aile baskısından kurtulmak için anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum.

Zerda

Üye
Merhaba İstanbul’da yaşıyorum. Yaş 39.Mali Müşavirim. Aile baskısından kurtulmak için anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. En fazla 6 ay kadar evli kalınıp , cinsellik yaşamadan sadece bu süre zarfında iki ev arkadaşı gibi yaşayabilecek beyler, hatta karşı cinse ilgi duymayıp sadece kendi durumunu örtbas etmek isteyen beyler de iletişime geçebilir misiniz? Şartlar özelden konuşulacaktır.

Boy
1.70
Kilo
69
Eğitim durumu
Lisans
Medeni Durum
Bekar (hiç evlenmemiş)
Meslek (iş)
Kendi iş (ticaret ile uğraşıyor)

aslan12011

Üye
merhaba izmirde yaşıyorum. öğretmenim, 39 yaşındayım. daha önce hiç evlenmedim. zira karşı cinse hiç ilgi duymuyorum. ben de sizin gibi aile baskısından kurtulmak için arkadaşça aynı evi bir süre paylaşabileceğim bir bayan arıyorum. iletişime geçerseniz sevinirim.

aslan12011

Üye
evet ama daha sonra hemen silmem gerekebilir. çünkü sitede numara paylaşanları uzaklaştırıyorlar sanırım

Üst Alt