• HOŞGELDİNİZ..
    Ne yani, anlaşarak mı evleneceğiz, diyebilirsiniz... Anlaşmadan, beğenmeden evlenmek mümkün mü? Tabi ki birbirinizi tanıyacak, beğenecek ve anlaştığınıza emin olduktan sonra evlilik kararı vereceksiniz... İlk adımı BURADAN ÜYE OLARAK siz atın. Belkide mutluluk size bir tık kadar yakın...

ÜCRET KARŞILIĞI ANLAŞMALI EVLİLİK YAPABİLİRİM

• Başlatan BALU
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 267

BALU

Üye
Merhaba. 44 yaşındayım daha önce 11 sene süren bir evlilik yaşadım ve 2011 senesinde boşandım. 8 senedir bekarım ve Yalova da kendi evimde yalnız yaşıyorum. Sağlık sorunlarından dolayı çalışamıyorum yerli veya yabancı bir bayan ile makul bir ücret karşılığında anlaşmalı evlilik yapabilirim. Bayanın nerede olduğu ne iş yaptığı beni ilgilendirmez kağıt üzerinde evli çok iyi iki arkadaş olabiliriz. İhtiyacı olduğu zamanlarda yanında olup manevi destek verebilir sığınacağı bir liman olabilirim. Makul zamanlarda evimde konaklamasına da izin verebilirim. Tek şartım evlilik öncesi kağıt üzerinde evlilik anlaşması yapmaktır. Bu ilan ilginizi çekiyorsa bana whatsapp dan anlık ulaşabilirsiniz...

Medeni Durum
Bekar (ayrılmış çocuk yok)

sevinc

Üye
Anlaşmalı evlilik yapmak isteyen sadece kegat üzeri şartıyla hiçbir bireysel temas olmayacak şekilde yabancı vatandaşlık almak isteyen beyler belirli ücret ödemeleri karşılığında istedikleri süre kadar evli kalabilirim mesaj atabilirler ve ya telef arayabilirler bu arada ismim sevinc bulgaristandanim ve niyetim ciddi sagilarimnan

Üst Alt