• HOŞGELDİNİZ..
    Ne yani, anlaşarak mı evleneceğiz, diyebilirsiniz... Anlaşmadan, beğenmeden evlenmek mümkün mü? Tabi ki birbirinizi tanıyacak, beğenecek ve anlaştığınıza emin olduktan sonra evlilik kararı vereceksiniz... İlk adımı BURADAN ÜYE OLARAK siz atın. Belkide mutluluk size bir tık kadar yakın...

Üye hesabımı nasıl silebilirim?

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Konum
Türkiye
anlasmalievlilik.com üye hesabınız kendiniz silebilirsiniz (umarım son günlerde hesabımın silinmesini istiyorum diyen uyelerimize yardımcı olur)

hesabınız > şifre ve güvenlik bölümünde en altta bulunan hesabınızı devre dışı bırakın butonuna tıklayın (şekil1)

hesabi-devre-disi.jpg
hesabi-devre-disi-2.jpg


Hesabınızı devre dışı bırakmak istediğinize emin misiniz? diye sizi uyaran bir pencere açılacak (şekil 2)

hesabi-devre-disi-3.jpg


Hesabınızı devre dışı bırakmakta hala kararlı iseniz üstteki seçeneği onayladığını varsayıyoruz ve devam ediyoruz, sizden kullanmış olduğunuz şifrenizi isteyen bir pencere açılacak şifrenizi girin ve kaydet butonuna basın (şekil 3)

hesabi-devre-disi-4.jpg


ve son pencerede göreceğiniz gibi Hesabınız engellendi yazan bir pencere açılacaktır. artık hesabınız siz sitemize girip tekrar hesabınızı yeniden etkinleştirin butonuna basıp aktif edene kadar silinmiş olarak kalacaktır. (şekil 4)

hesabi-devre-disi-5.jpg


Hesabınızı yeniden etkinleştirmek isterseniz sizden tekrar şifrenizi girip kaydedip etkinleştirmeniz gereklidir (şekil 5)

hesabi-devre-disi-6.jpgNOT: üye hesapları ve üye bilgileriniz yasal (mecburi) saklama süresince veritabanımızda saklanmaktadır.
 

benzer konular

Üst Alt