• Merhaba! Ziyaretçi Hoşgeldin!
    Ne yani, anlaşarak mı evleneceğiz, diyebilirsin... Anlaşmadan, beğenmeden evlenmek mümkün mü? Tabi ki birbirinizi tanıyacak, beğenecek ve anlaştığınıza emin olduktan sonra evlilik kararı vereceksiniz... İlk adımı Buradan Üye Olarak siz atın. Belkide mutluluk size bir tık kadar yakın...

Yasal uyarı ,Lütfen dikkat!!!

ad@min 

Administrator
Takipçiler
0
anlaşmalıevlilik.com sitesi tamamen ücretsizdir.
Sitemizde üyeler tarafından yayınlanan Evlilik , Ücretli ,Ücretsiz Anlaşmalı evlilik konuları tamamen konu açan veya konuya yorum yazan üyelerin kendi insiyatifi (sorumluluğu) altındadır. anlasmalievlilik.com sitesi ve yöneticileri, forumda verilen telefon numaralarından , anlaşmalı evlilik adı altında karşılıklı para alışverişinden , veya ileride oluşabilecek herhangi hukuki bir anlaşmazlıklardan sorumlu değildir.

LÜTFEN ANLAŞMALI EVLİLİK ALTINDA, anlasmalievlilik.com FORUMUNDAKİ MESAJLARI DİKKATE ALIP KENDİNİZİ YASAL OLARAK GÜVENCE ALTINA ALMADAN KİMSEYE ÖDEME YAPMAYINIZ.

LÜTFEN FORUMDA YAZILAN HER TELEFON NUMARASINA GÜVENİP KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ VERMEYİNİZ (telefon numarasını veren kişilerin asıl niyetini bizim bilmemiz mümkün değildir)
 
Son düzenleme:
Üst Alt